RN73R2ATTD1234F100
Mfr.Part #
RN73R2ATTD1234F100
Description
RES 1.23M OHM 1% 1/8W 0805
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Power (Watts) :
0.125W, 1/8W
Resistance :
1.23 MOhms
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±1%